Služba

OPRAVY PŘEVODOVEK

Nabízíme službu zajištění opravy převodovek, ať už automatických nebo manuálních, máme vyzkoušené kvalitní dodavatele repasovaných převodovek většinou bez zdlouhavého čekání se zárukou.
Formou kus za kus

MONTÁŽ PŘEVODOVKY

Náš tým mechaniků pečlivě vyjme vaši převodovku a nahradí jí kvalitně repasovanou jednotkou. Všechny námi zajištěné repasované převodovky od našeho dodavatele repasovaných převodovek, jsou důkladně testovány podle nejvyšších standardů. 

Service tools icon on isolated on white background. Vector illustration.

REPASOVANÁ PŘEVODOVKA

Náš dodavatel repasovaných převodovek před opětovnou montáží všechny součásti vyčistí, klasifikují a zkontrolují. Všechny díly převodovky, které neprojdou touto kontrolou, jsou vyměněny. Montují se také zcela nová ložiska a všechna těsnění.

Jak poznat vadnou převodovku:

Příčina: Opotřebený převod, nízká hladina převodové kapaliny, problém s lankem řazení

Příčina: Nízká hladina převodové kapaliny může být způsobena také opotřebenými díly převodovky.

Příčina: I když se kontrolka rozsvítí z více důvodů, jedním z důvodů může být oprava převodovky, měli byste ji okamžitě nechat zkontrolovat.

Příčina: Spojka a převodovka jsou propojeny a vadná převodovka může vést k přetahování spojky. K tomu dochází většinou, když je ozubené spojení uvolněné a spojení mezi nimi je obtížné.

Příčina: Když zaznamenáte zápach spáleniny z auta, okamžitě jej vypněte a vylezte z auta. Zápach spáleniny lze připsat mnoha věcem, ale také může být způsoben přehřátím převodové kapaliny. Vzhledem k tomu, že kapalina je chladicí činidlo a působí jako mazivo pro pohyblivé části převodovky, její přehřátí může vystavit váš vůz vážnému nebezpečí.

Příčina: Vadná převodovka nebo spojka.

Dalším velmi častým problémem převodovky je únik převodové kapaliny. Vzhledem k tomu, že kapalina je zodpovědná za mazání, čištění a úpravu těsnění, její únik bude představovat mnoho problémů pro fungování vašeho automobilu.
Ujistěte se, že jste dolili převodovou kapalinu v případě jakéhokoli úniku.