MONTUJEME ZVEDACÍ STŘECHY

www.zvedacistrechy.cz

Chtěli bychom vám nabídnout montáž zvedacích střech na obytné/neobytné dodávky. Vyberte si z nabídky u prodejce www.zvedacistrechy.cz a nechte si udělat instalační cenovou nabídku na míru. Instalujeme střechy, nezávislé topení, ale i osvětlení a další vychytávky.

NABÍDKA INSTALACE

KONTAKTUJTE NÁS

Prvním krokem k úspěšné instalaci střechy nás kontaktujte pro vytvoření cenoví nabídky zvedací střechy vč. všech vašich požadavků.

ZÁPIS DO TP

S vaší plnou mocí zařídíme zápis zvedací střechy do velkého technického dokumentu.

PROČ INSTALOVAT ZVEDACÍ STŘECHU OD NÁS?

Je známostí, že obytné vozy mohou mít omezený prostor pro stání, což se může ukázat jako nevyhovující problém pro mnoho majitelů VW T5 a T6. S přidáním zvedací střechy, tak vytvoříte praktičtější a prostornější řešení pro větší obytný a spací prostor a také vytvoříte příjemnější zážitek pro vaše cesty. 

Zvedací střechy neslouží jen k tomuto účelu, mohou také vytvořit dostatečný prostor pro další úložiště a zásoby potřebné pro vaši cestu a také vám poskytnou fantastický výhled na okolí ve vámi zvoleném místě.

Nabízíme montáž střešních nosičů na zvedací střechy, které instalujeme na zakázku.

3 roky na střešní plášť a rám, 1 rok plynové pružiny a kryt stanu. Ostatní poškození nadměrným opotřebením a nesprávným zacházením není kryté.

Cenová nabídka může být individuální proto nás neváhejte kontaktovat.

Máte zájem o instalaci/montáž zvedací střechy?